Pradžia » Priekabų, PICK UP automobilių įrengimas » Pick-up tipo automobilių įrengimas

Pick-up tipo automobilių įrengimas

Nepriklausomai nuo automobilio modelio, mes siūlome pritaikyti Jūsų PICK UP tipo automobilį efektyvesnėms kasdienėms funkcijoms atlikti.

Išvažiuojančios krovininio skyriaus platformos leidžia patogiai pakrauti – iškrauti sunkius (iki 200 kg) arba didelių gabaritų krovinius. Platformą galima naudoti kaip „ištraukiamas grindis“ su sukomplektuota specifine darbui reikiama įranga. Platformos automatiškai užsifiksuoja ištrauktoje ir suskleistoje pozicijoje.

Mes projektuojame ir gaminame nestandartinius kietašonius antstatus arba siūlome jau pagamintus dangčius pagal jūsų automobilio modelį. Tvirta antstato konstrukcija puikiai tinka papildomai įrangai– kopėčioms, tvirtinimo sistemoms, darbiniams žibintams, švyturėliams – montuoti. Viduje įrengiamas apšvietimas, ventiliacija ir kita pageidaujama įranga.

Mūsų siūloma unikali ir patogi sniego valymo ir barstymo įranga yra nepamainoma siauresnių kelių ar mažesnių teritorijų valymui ir smėlio – druskos barstymui. Lengvasvoriai polimeriniai peiliai suprojektuoti taip, kad užtikrintų kokybišką peilio prispaudimą, prie jų neprikibtų sniegas ir būtų apsaugoti nuo pažeidimų atsiradus kietoms kliūtims. Daugiafunkcinės barstyklės sukurtos remiantis naujausiomis technologijomis ir sudėtingų žiemos sąlygų Suomijoje patirtimi. „Viskas viename” sistema leidžia įrangą naudoti ne tik druskos barstymui, bet ir sūrymo purškimui, trąšų barstymui, laukų drėkinimui ir laistymui.

Turite klausimų? - Bendraukime.

Turite klausimų? – Bendraukime.

Sekite mus

Siųsti užklausą: