Pradžia » Furgonų (VAN) įrengimas » Krovinių skyriaus apsauga

Krovinių skyriaus apsauga: Apsauginės dangos (Faneravimas), pertvaros

Nežiūrint į tai, kam planuojate (ketinate) naudoti transporto priemonę: ar tik prekėms ir medžiagoms gabenti, ar mobilioms dirbtuvėms įrengti, būtina pagalvoti apie krovinių skyriaus grindų ir sienų apsaugą. Bet koks nepritvirtinto krovinio judėjimas gali pažeisti neapsaugotas kėbulo dalis ir taip sukurti korozijos židinius, ilgainiui padarysiančius nepataisomą žalą automobiliui.

Grindų apsaugai mes siūlome 9-12 mm storio faneros dangą, kuri surišta fenolio dervomis ir yra atspari vandeniui, drėgmei, pasižymi puikiu mechaniniu stiprumu ir ilgaamžiškumu. Grindų dangos tvirtinamos nepažeidžiant kėbulo (be gręžimo). Atsižvelgdami į jūsų pervežamus krovinius, grindų dangoje įrengsime krovinio tvirtinimo sistemas. Sunkiems kroviniams gabenti siūlome įrengti aliuminio lydinio dangas su neslidžiu reljefiniu paviršiumi. Nerūdijančio plieno apvadai apsaugo labiausiai prie durų pažeidžiamus slenksčius.

Sienų ir stogo apsaugai siūlome drėgmei atsparios faneros, įvairios apdailos aliuminio arba polipropileno dangas. Visi šie dangų tipai užtikrina veiksmingą apsaugą nuo atsitiktinių smūgių, pažeidimų, kuriuos gali sukelti didelių matmenų kroviniai. Naudojami perforuoto metalo durų ir langų įdėklai geriausiai apsaugos furgono galines duris bei leis išnaudoti šias plokštumas laikiklių tvirtinimui.

Automobilio grindims siūlome:
⦁ 9-12 mm storio pilka arba tamsiai ruda, rifliuota, drėgmei atspari fanera.

⦁ Drėgmei atspari fanera dengta armuota neslidžia PVC danga.

Turite klausimų? - Bendraukime.

Turite klausimų? – Bendraukime.

Sekite mus

Siųsti užklausą: