Pradžia » Įranga komerciniam transportui » Autonominiai šildytuvai

Autonominiai šildytuvai

Mūsų siūlomi oro šildytuvai yra nepriklausomos, dyzelinu varomos kompaktiškos šildymo sistemos, kurias galima lengvai ir patogiai sumontuoti modifikuojant Jūsų transporto priemonę. Oro šildytuvai yra ekonomiškai efektyvus sprendimas transporto priemonėms, kuriose reikia greitai apšildyti saloną ir palaikyti pageidaujamą temperatūrą.

Į šildytuvo bloką tiekiamas oras iš lauko arba iš salono vidaus, kuris oro paėmimo vamzdžiu patenka į vidaus degimo kamerą, o pašildytas oras ventiliatoriaus išstumiamas per karšto oro išleidimo angą. Šildytuvai gaminami 12 arba 24 V todėl gali būti pritaikyti tiek mikroautobusams, tiek sunkvežimiams. Šildymo galia gali būti nuo 2 iki 9 kW. Dažniausiai naudojami 2 arba 4 kW šildytuvai užtikrina iki XX m3 patalpų šildymą.

Visuose šildytuvuose yra įmontuotos saugios sistemos ir jutikliai. Diagnostikos sistema automatiškai išjungs šildytuvą, jei jame atsiras kokių nors klaidų (pvz., akumuliatoriaus išsikrovimo, šildytuvo perkaitimo, žemo kuro lygio, oro siurblio gedimo ar liepsnos gedimo), todėl tai yra visiškai saugus gaminys.

Šildytuvus galima valdyti įvairiais valdymo pultais arba nuotoliniu būdu per savo iOS ar Android išmanųjį telefoną (nuotolinio valdymo modemas parduodamas atskirai).

Turite klausimų? - Bendraukime.

Turite klausimų? – Bendraukime.

Sekite mus

Siųsti užklausą: